Tüm ürünler
-
At Ahır Paspasları
-
sabit duvar paspasları
-
Büyük Kauçuk Yatakları
-
Atlar için kauçuk döşekler
-
Atlık yatak
-
At ahırları zeminleri
-
at arabası rampa matı
-
At Yürücüsü Çöpçatanlığı
-
Kayma karşıt lastik paspaslar
-
Jimnastik salonunun kauçuk zeminleri
-
Çarşamba Kauçuk Zemin
-
Kauçuk aksesuarlar
-
Silikon gece lambası
-
Silikon Kalıp
-
silikon kauçuk tuş takımı
-
Silikon kauçuk parçalar
İlgili kişi :
Yang
Telefon numarası :
15959387903
anahtar kelimeler [ 25mm horse stable floors ] eşleşme 37 Ürünler.
Yüksek Kaliteli Köpek Kemik Şekilli Kauçuk Taş At Ahırları Ve At Gezgini Alanı İçin Yeşil Kauçuk Çaplak
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Kör yollar için büyük anti kayma kauçuk yürüyüş yatağı döşekleri dokunmatik yürüyüş yüzeyi göstergeler
| Malzeme: | SBR ve alüminyum levha |
|---|---|
| Boyut: | 1000*250*25mm |
| Kalınlığı: | 25 mm |
Sarı Büyük Kauçuk Yataklar Kör Rehber Yataklar Yapısal Toprak Yüzeyi İzleyicileriyle Dokunmatik Taşınma Yollarda Bulundu
| Malzeme: | SBR ve alüminyum levha |
|---|---|
| Boyut: | 1000*250*25mm |
| Kalınlığı: | 25 mm |
35 mm kalınlığında dayanıklı ve geçirgen yüksek darbe direnci sabit duvar döşekleri
| Malzeme: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Boyut: | 1,8 mx 1,2 m (6 ft x 4 ft) |
| Kalınlığı: | 10 mm, 25 mm, 35 mm |
17 mm kalınlığı Ekoloji dostu at yürüyüşü alanında kullanılan at yürüyüşü matı
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 1830mm*1220mm |
| Kalınlığı: | 10mm,12mm,15mm,17mm,20mm,25mm |
Kayışa karşı kolay yıkanan, standart boyut 1830x1220mm, kalınlığı 12mm veya 17mm olan atlık ahırlar
| Malzeme: | Lastik |
|---|---|
| boyut 1: | 183*122*1.7cm |
| boyut 2: | 102*102*2cm |
8 inç X 6-3/8 inç X 1-3/4 inç Kaymaz Yüzey Köpek Kemik Döşeme Lastik Pliteler
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |


