Tüm ürünler
-
At Ahır Paspasları
-
sabit duvar paspasları
-
Büyük Kauçuk Yatakları
-
Atlar için kauçuk döşekler
-
Atlık yatak
-
At ahırları zeminleri
-
at arabası rampa matı
-
At Yürücüsü Çöpçatanlığı
-
Kayma karşıt lastik paspaslar
-
Jimnastik salonunun kauçuk zeminleri
-
Çarşamba Kauçuk Zemin
-
Kauçuk aksesuarlar
-
Silikon gece lambası
-
Silikon Kalıp
-
silikon kauçuk tuş takımı
-
Silikon kauçuk parçalar
İlgili kişi :
Yang
Telefon numarası :
15959387903
anahtar kelimeler [ 35mm rubber flooring tiles ] eşleşme 22 Ürünler.
EPDM ve SBR granüller at sabit zeminleri için kauçuk zemin karoları Genel Boyut 160mmX200mm
| Malzeme: | SBR Lastik Kauçuk Granüllerinin Geri Dönüşümü |
|---|---|
| Boyut: | Normalde 160x200mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Kayma karşıtı at sabit zeminler araba yolu köpek kemiği geri dönüştürülmüş kauçuk zemin kiremitleri at yürüyüşçüleri için paspas
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
10 mm / 6 mm çelik levha at tünelli kauçuk döşeme ile yerleştirilmiş büyük kauçuk döşeme
| Malzeme: | SBR ve alüminyum levha |
|---|---|
| Boyut: | 1000*1000*55mm 1000*1000*35mm Veya özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 35mm/55mm |
Ses yalıtımı ve sönükleme serisi ile birbirine bağlanan köpek kemikleri kauçuk at döşeme makineleri
| Malzeme: | SBR Lastik Kauçuk Granüllerinin Geri Dönüşümü |
|---|---|
| Boyut: | Normalde 160x200mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Kırmızı Renk Zehirli Olmayan At Yarışı Köpek Kemik Kauçuk Zemin Çamurlu Tuğla
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
500mm Kauçuk Oyun Alanı Taşları Kauçuk Taşları 15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm Kalınlığı
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 500*500MM |
| Kalınlığı: | 15mm,20mm,25mm,30mm,35mm,40mm,45mm,50mm |
45mm Kalınlıklı Dış Çatlak Kauçuk Taş Oyun Alanı, Dış Spor Salonu, Spor Güvertesine, Arka Bahçe Oyun Alanı, Yeşil
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 500*500MM |
| Kalınlığı: | 15mm,20mm,25mm,30mm,35mm,40mm,45mm,50mm |
500mm Kauçuk Oyun Alanı Kelepçeleri Kauçuk Kelepçeleri Yeşil veya Kırmızı Kauçuk Yatakları
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 500*500MM |
| Kalınlığı: | 15mm,20mm,25mm,30mm,35mm,40mm,45mm,50mm |
E-Alışveriş Ekospor Kapalı Plakalar Dış Çarşı Kauçuk Zemin -500x500mm - 4 Paket, 66 SQR/Ft Kapsama - Kömür
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 500*500MM |
| Kalınlığı: | 15mm,20mm,25mm,30mm,35mm,40mm,45mm,50mm |
Karıştırma Fırçası 20X20X1 Ağır Güçlü Kauçuk Fırçası Yeşil Kaymaz Dış Çatılı Kauçuk Yer Yatak Çatısı Oyun Alanı Parkı İçin
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 500*500MM |
| Kalınlığı: | 15mm,20mm,25mm,30mm,35mm,40mm,45mm,50mm |


