Tüm ürünler
-
At Ahır Paspasları
-
sabit duvar paspasları
-
Büyük Kauçuk Yatakları
-
Atlar için kauçuk döşekler
-
Atlık yatak
-
At ahırları zeminleri
-
at arabası rampa matı
-
At Yürücüsü Çöpçatanlığı
-
Kayma karşıt lastik paspaslar
-
Jimnastik salonunun kauçuk zeminleri
-
Çarşamba Kauçuk Zemin
-
Kauçuk aksesuarlar
-
Silikon gece lambası
-
Silikon Kalıp
-
silikon kauçuk tuş takımı
-
Silikon kauçuk parçalar
İlgili kişi :
Yang
Telefon numarası :
15959387903
anahtar kelimeler [ anti slip horse rubber mats ] eşleşme 270 Ürünler.
Çöp paspası, 600*300 mm at paspası, drenaj paspası, eklem dostu, hava durumuna dayanıklı ve temizlenmesi kolay.
| Malzeme: | Dökme demir+SBR |
|---|---|
| Boyut: | 600*400*40mm/600*300*40mm(Dökme demir gömülü) |
| Kalınlığı: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38 mm; 40mm 40mm |
Yarış sahası Kara Kauçuk Yer Yatakları Kanal için Kullanım Kauçuk Yatakları 6mm Kalınlıklı Çelik Plakası Yerleştirilmiş
| Malzeme: | SBR ve alüminyum levha |
|---|---|
| Boyut: | 1200*1030*30mm 1000*1000*35mm 1000*1000*40mm Veya özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 30mm/35mm/40mm |
At havuzu veya Hore bakım alanı için demir plaka ile embossed anti kaygan kauçuk döşekler
| Malzeme: | Dökme demir+SBR |
|---|---|
| Boyut: | 600*400*40mm/600*300*40mm(Dökme demir gömülü) |
| Kalınlığı: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38 mm; 40mm 40mm |
Yastık Kauçuk Yatakları Atınızı Yaralanmalardan Korur 800*200*20 mm 5 mm/4 mm çelik plaka ile yerleştirilmiştir
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 1000*500*25 mm |
| Kalınlığı: | 25 mm |
6MPA kabine paspasları kurmak ve temizlemek kolaydır 4 x 6 ayak kauçuk at kabine paspasları
| Malzeme: | EPDM kauçuk levha |
|---|---|
| Boyut: | 4ft*6ft |
| Kalınlığı: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
büyük kauçuk paspaslar kauçuk hendek ızgarası 5 mm çelik levha ile gömülü üçgen kapak
| Malzeme: | SBR ve alüminyum levha |
|---|---|
| Boyut: | 570 mm x 570 mm x 18 mm |
| Kalınlığı: | 18 mm |
toptan anti kayma sıcak satış anti yorgunluk 4 x 6 at ahırı paspası
| Malzeme: | EPDM kauçuk levha |
|---|---|
| Boyut: | 4'*6'(1220*1830mm) |
| Kalınlığı: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
Fabrika özelleştirilmiş 8mm 13mm Kauçuk Matting Rolls At yatağı için istikrarlı kauçuk zemin rulo
| Malzeme: | Yüksek kaliteli kauçuk parçacıkları |
|---|---|
| Boyut: | 1m * 1m * 20mm/30mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlığı: | 20mm/30mm |
Kırmızı Renk Zehirli Olmayan At Yarışı Köpek Kemik Kauçuk Zemin Çamurlu Tuğla
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
17 mm kalınlığı Ekoloji dostu at yürüyüşü alanında kullanılan at yürüyüşü matı
| Malzeme: | SBR |
|---|---|
| Boyut: | 1830mm*1220mm |
| Kalınlığı: | 10mm,12mm,15mm,17mm,20mm,25mm |


