Tüm ürünler
-
At Ahır Paspasları
-
sabit duvar paspasları
-
Büyük Kauçuk Yatakları
-
Atlar için kauçuk döşekler
-
Atlık yatak
-
At ahırları zeminleri
-
at arabası rampa matı
-
At Yürücüsü Çöpçatanlığı
-
Kayma karşıt lastik paspaslar
-
Jimnastik salonunun kauçuk zeminleri
-
Çarşamba Kauçuk Zemin
-
Kauçuk aksesuarlar
-
Silikon gece lambası
-
Silikon Kalıp
-
silikon kauçuk tuş takımı
-
Silikon kauçuk parçalar
İlgili kişi :
Yang
Telefon numarası :
15959387903
anahtar kelimeler [ horse large rubber mats ] eşleşme 276 Ürünler.
At Dayanıklı Kolay Kurulum Bağlantılı Kauçuk Taş Kauçuk Köpek Kemik Taşları
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Kaymaz Mükemmel Ses Azaltıcı Kauçuk Zemin Aksesuarları Atlık için H-Şekilli Kauçuk Çapa
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Sıvışmaya karşı daha uzun ömürlü kaymaz kauçuk döşeme aksesuarları At yürüyüşü için H şeklinde kauçuk döşeme
| Malzeme: | EPDM/SBR kauçuk granülleri |
|---|---|
| Boyut: | 200*160*25/43mm |
| Kalınlığı: | 25mm / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Yüksek Kaliteli Yürüyüş Çizgisi Çitleri ile Kayma Karşıtı 600mm Manhole Kauçuk Kapak Çitleri
| Malzeme: | Dökme demir+SBR |
|---|---|
| Boyut: | 600*400*40mm/600*300*40mm(Dökme demir gömülü) |
| Kalınlığı: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38 mm; 40mm 40mm |
Yüksek Kaliteli Atlı Erişim Kanalı ile Kayma Karşıtı 600mm Manhole Kauçuk Kapak Yatakları
| Malzeme: | Dökme demir+SBR |
|---|---|
| Boyut: | 600*400*40mm/600*300*40mm(Dökme demir gömülü) |
| Kalınlığı: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38 mm; 40mm 40mm |
6MPA kabine paspasları kurmak ve temizlemek kolaydır 4 x 6 ayak kauçuk at kabine paspasları
| Malzeme: | EPDM kauçuk levha |
|---|---|
| Boyut: | 4ft*6ft |
| Kalınlığı: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
EPDM/SBR Kalıcı Duvar Yatakları Atlar için Kalıcı Duvar 1.8m x 1.2m (6ft x 4ft) boyutunda
| Malzeme: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Boyut: | 1,8 mx 1,2 m (6 ft x 4 ft) |
| Kalınlığı: | 10 mm, 25 mm, 35 mm |
B2 sınıfı ses yalıtımı at ahırı ve yatağı için siyah kauçuk köpük yalıtım levhası rulo
| Malzeme: | NBR kauçuk |
|---|---|
| Boyut: | Genel boyut: 1 * 10m; Uzunluk ve Genişlik Özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 20MM köpük kauçuk yalıtım levhası |
Siyah Su geçirmez Doğal Yangın geçirmez Ses geçirmez 13mm 15mm 19mm 23mm Nbr Kauçuk köpük levhası
| Malzeme: | NBR kauçuk |
|---|---|
| Boyut: | Genel boyut: 1 * 10m; Uzunluk ve Genişlik Özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 20MM köpük kauçuk yalıtım levhası |
1 ~ 20 mm Kalınlıklı Silikon/CR/EVA/EPDM/SBR/FKM Doğal Kauçuk Köpüklü Yaprak Ruloları At Sallı için
| Malzeme: | NBR kauçuk |
|---|---|
| Boyut: | Genel boyut: 1 * 10m; Uzunluk ve Genişlik Özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 20MM köpük kauçuk yalıtım levhası |


